GRUDZINSKI szkółkarstwo ozdobne

GRUDZINSKI

POLSKA - WIELKOPOLSKA
62-610 Sompolno
Sycewo 18
tel.: 48 63 2714 210
fax: 48 63 2614 404
tel. mobil.48 506 184 172

info@grudzinski.pl
lena.kosmalska@grudzinski.pl
www.grudzinski.pl

GRUDZINSKI szkółkarstwo ozdobne
   
GRUDZINSKI szkółkarstwo ozdobneGRUDZINSKI szkółkarstwo ozdobneGRUDZINSKI szkółkarstwo ozdobneGRUDZINSKI szkółkarstwo ozdobne
 

Nasza firma zajmuje się produkcją materiału szkółkarskiego od 30 lat. Wiele zmieniło się od 1975 roku. Firma zmieniła swoje oblicze. Wprowadzaliśmy wiele udoskonaleń w produkcji roślinnej, zwiększyliśmy asortyment odmian, poszerzyliśmy zakres świadczonych usług.

Naszym klientom oferujemy rośliny w bogatym i szerokim asortymencie, a ponad to fachową i doświadczoną obsługę. Gwarantujemy najwyższą jakość produkowanych przez nas roślin oraz fachowości świadczonych usług. Szkółka Teresy i Józefa Grudzińskich rozpoczęła swą działalność w 1975 roku od upraw krzewów liściastych w gruncie.

Rok później wraz z założeniem matecznika, szkółka rozpoczyna produkcję róż z gruntu. W 1979 roku nastąpiła zmiana profilu produkcji. Wprowadzono do produkcji wiele nowych odmian krzewów iglastych, takich jak cyprysy, jałowce, żywotniki, itp.

W tym też roku rozpoczęliśmy, jako jedni z pierwszych, produkcję roślin ozdobnych w pojemnikach. Początkowo były to pojemniki foliowe, z czasem zastąpione sztywnymi.

Z każdym rokiem rosła liczba odmian hodowanych w szkółce, powiększała się powierzchnia upraw, zwiększało zatrudnienie.

Na przełomie lat '80 i '90 gospodarstwo zaczęło świadczyć usługi doradcze w zakresie zagospodarowania przydomowych ogródków.

Z czasem zapotrzebowanie na projektowanie i kompleksowe wykonywanie terenów zielonych stało się tak duże, że usługi te stały się drugim po produkcji ważnym elementem funkcjonowania firmy.

GRUDZINSKI szkółkarstwo ozdobneGRUDZINSKI szkółkarstwo ozdobneGRUDZINSKI szkółkarstwo ozdobneGRUDZINSKI szkółkarstwo ozdobne
 

KATALOG

Valid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!